Snížena cena Dřevěné hodiny na zeď, hodinky dřevěné jako dárek, Hodiny - Handmade bydlení, šperky, Zvětšit

Dřevěné hodiny klid Kruhové hodiny. Fi 50 cm

12D40176 Wooden clock HEU-

nové

Dřevěné hodiny na chalupu či do kuchyně, jejich nádherný elegantní vzhled Vás vrátí do dětství k babičce a dědečkovi. Jedinečný styl hodin, pocit domova. Každý kus je jen jeden, je to originál.

Více detailů

Zakoupením tohoto produktu získáte věrnostní body v počtu 5 bodů. Pokud Váš košík bude obsahovat celkem 5 bodů pak je můžete proměnit na slevový kupón s hodnotou 27,60 Kč.


 1 krát prodané

1 502,82 Kč

-50%

3 005,64 Kč

Detaily

Jedinečné dřevěné hodiny, teplo rodinného kruhu u Vás doma.
Dřevěné nástěnné hodiny jsou vybaveny kvalitním německým strojkem na akumulátorovou baterii AA 1,5V. Strojek a ručičky jsou z kvalitní leštěné oceli, hliníku.

 

 
Technické informace:

* Kreativní dřevěné hodiny, u vás doma.
* Materiál: Dřevo
* Barva: Bezbarvé barevné lak
* Strojek hodin: Quartz
* Předepsané baterie: AA
* Počet baterií: 1
* Baterie v ceně: Ne
* Rozměry: délka: 40 cm, šířka: 40 cm
* Tloušťka: od 0,9 do 22 mm
* Povrchová úprava: Barva, lak, masiv dřevo
* Barva obrázku může zkreslovat skutečnost odstínu nástěnných hodin.
* Zakázková výroba. Výroba trvá 2 až 4 týdny.

Video wooden wall clock DIY

 

Hodiny vyrábíme na zakázku. Prosíme milých klientů aby byli trpěliví, pokud se zpožďují s výrobou.
 

Čekací doba výroby se pohybuje okolo 14 dní. Velké nástěnné hodiny se vyrábějí z měkkého dřeva, desek. Dřevěné hodiny vyrábíme ve velikostech od 400 mm až do 1000 mm. Od velikosti hodin závisí i cena. Děláme i velké podélně a příčně pruhované hodiny-vypadají velmi podobně jako hodiny na obrázku. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se barevných návrhů pro tyto nové typy velkých dřevěných hodin neváhejte a zeptejte se nás! Hodiny vyrábíme v jakékoliv barvě. Výběr barvy a fondu písma je na Vás (každý rozdíl je zpoplatněn). Také můžeme doplnit svatební datum, citace, fráze, a spoustu dalších popisů.

Máme dlouholeté zkušenosti s prací s barvou a různými styly písma. Současná výroba trvá 2 až 4 týdny (v závislosti na velikosti hodin a modelu ručiček). Vždy se snažíme vyrobit hodiny v co nejkratším čase. Jsme nadšeni, že tolik lidí podporuje náš obchod a obdivuje naše ruční práce. Mějte prosím Vás na paměti, že jsme pouze čtyři mladý lidé, který vyrábíme dřevěné hodiny a snažíme se aby naše výrobky byly v co nejlepší kvalitě. Naše ruční umění obohatí Váš domov nebo firmu. Větší část našich výrobků je vyrobena podle představ a přání zákazníků.

Zeptejte se! Děkuji za podporu našich ručně vyrobených výrobků!