Dřevěné hodiny na chatu popelka.

12D40175 HEU-

nové

Dřevěné hodiny a jejich nádherný elegantní vzhled vás vrátí do dětství. Jedinečný styl hodin, pocit tepla domova.

Více detailů

Zakoupením tohoto produktu získáte věrnostní body v počtu 5 bodů. Pokud Váš košík bude obsahovat celkem 5 bodů pak je můžete proměnit na slevový kupón s hodnotou 27,60 Kč.


1 489,16 Kč

-55%

3 309,24 Kč

Detaily

Jedinečné dřevěné hodiny, teplo rodiného kruhu u Vás doma.

 

Nástěnné hodiny dřevěné jsou vybaveny kvalitním německým strojkem na akumulátorovou baterii AA 1,5V, který strojek a ručičky z kvalitní leštěné oceli, hliníku nebo lakované dle barvy.

 

 Technické informace:

 

* Kreativní dřevěné hodiny, u vás doma ..
* Materiál: Dřevo
* Barva: Bezbarvé barevné lak
* Strojek hodin: Quartz
* Předepsané baterie: AA
* Počet baterií: 1
* Baterie v ceně: Ne
* Rozměry: délka: 40 cm, šířka: 40 cm
* Tloušťka: od 0,9 do 22 mm
* Povrchová úprava: Barva, lak, masiv dřevo
* Barva obrázku může zkreslovat skutečnost nástěnných hodin odstínu
* Zakázková výroba, Zboží nelze vrátit. Výroba trvá 14 dní od objenania.

 

Hodiny vyrábíme na zakázku. Prosíme milých hostů aby byly trpělivý, pokud se onesokorýme s výrobou.

 

Čekací doba výroby se pohybuje kolem 14 dnů. Velké nástěnné hodiny se vyrábějí z měkkého dřeva, desek. Dřevěné hodiny vyrábíme ve velikostech od 400 mm až do 1000 mm. Podle velikosti hodin se mění i cena, hodnota dřevěných hodin. Děláme i velké podélně a příčně pruhované hodiny vypadají velmi podobně jako hodiny na obrázku. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se barevných návrhů pro tyto nové typy velkých dřevěných hodiín neváhejte a zeptejte se nás! Můžeme vyrábět téměř jakoukoli barvu, můžeme dělat téměř libovolný počet. Model a font dle vašeho výběru (každý rozdíl je zpoplatněn). Také můžeme doplnit svatební datum, citace, fráze, a mnoho dalších popisů.

Máme dlouholeté zkušenosti s prací s barvou a různými styly písma. Současná výroba trvá 2 až 4 týdny (v závislosti na velikosti hodin a modelu ručiček). Vždy se snažíme vyrobit hodiny v co nejkratším čase. Jsme nadšeni, že tolik lidí podporuje náš obchod a obdivuje naše ruční práce. Mějte prosím Vás na paměti, že jsme pouze čtyři mladý lidé, tým který vyrábíme dřevěné hodiny a snažíme se aby naše výrobky byly v co nejlepší kvalitě. Naše ruční umění obohatí Váš domov nebo firmu. Všechny naše položky jsou vyrobeny na zakázku podle konkrétních potřeb každého zákazníka.

Zeptejte se! Děkuji za podporu našich rukodělných výrobků!